Początkowo miało być „So Help Me God”, następnie „SWISH”, na końcu „Waves”. Ostatecznie, po paru różnych perturbacjach związanych z datą premiery oraz tytułem, siódmy album Kanye Westa ukazał się wczoraj i przyjął tajemniczą nazwę T.L.O.P., której rozwinięciem okazał się „The Life Of Pablo”.

Wczorajszy premierowy odsłuch krążka połączony był z pokazem kolejnej kolekcji rapera. Publika zgromadzona na Madison Square Garden mogła więc sprawdzić jak West sprawdza się w roli projektanta oraz wysłuchać albumu, na którym znalazło się pokaźne grono muzycznych gości, takich jak chociażby Chance The Rapper, Frank Ocean, Post Malone, Future, Rihanna czy Ty Dolla $ign. „The Life of Pablo” zawiera osiemnaście nowych utworów, a za niecodzienną okładkę płyty odpowiada Peter De Potter. Całość powinna znaleźć się w serwisach TIDAL oraz iTunes jeszcze dzisiaj.

Poza modą i muzyką West postanowił także wkroczyć na nowe pole sztuki i rozrywki – zapowiadział bowiem swoją pierwszą grę zatytułowaną „Only One”, której treścią jest podróż do bram nieba.

Tracklista:
01. Ultralight Beam
02. Father Stretch My Hands Pt. 1
03. Pt. 2
04. Famous
05. Feedback
06. Low Lights
07. Highlights
08. Freestyle 4
09. I Love Kanye
10. Waves
11. FML
12. Real Friends
13.  Wolves
14. Silver Surfer Intermission
15. 30 Hours
16. No More Parties In LA
17. Facts (Charlie Heat Version)
18. Fade

 

Nie ma więcej wpisów