Spring Break to jeden z tych festiwali, który jak już ogłasza, to z rozmachem. Do ogłoszonej już pierwszej 50-tki dołącza kolejnych 20 artystów, którzy w kwietniu wystąpią w Poznaniu.

Na festiwalu pojawi się promujący właśnie swój nowy album „Annoyance and Disappointment” Dawid Podsiadło, którego wiosenna trasa wyprzedała się w całości przed jej rozpoczęciem. Z nową płytą „Davos” do Poznania zawita też Rebeka oraz duet Paula i Karol

Na tym jednak nie koniec. Do składu dołączają również [peru], Divines, Dry Forest, Hatti Vatti + Lady Katee, Ida Wenøe, LARI LU, Afrojax, Marika, Martim Monitz, Sarcast, SHERPA, SHIVERS & SHAKES, SONAR, SUUMOO, Wherethebirdssleep oraz Young Stadium Club.

Organizatorzy już zapowiadają kolejne ogłoszenia. W sumie przez 3 dni, między 21 a 23 kwietnia będzie można zobaczyć ponad 100 koncertów. Partnerem Enea Spring Break został Red Bull, dzięki czemu na festiwalu pojawi się Red Bull Tour Bus, który będzie jedną ze scen. Zagrają na nim między innymi Marika oraz Young Stadium Club.

Nie ma więcej wpisów