Pierwsze rozdanie Audioriver z Gesaffelstein i Recondite na czele zapewniło płockiej imprezie miejsce wśród najbardziej pożądanych festiwali tego roku. Organizatorzy nie zwalniają tempa i dorzucają do tej puli kolejnych artystów.

Wśród ogłoszonej właśnie 11-tki znalazły się naprawdę mocne nazwiska – począwszy od legendy elektroniki reaktywowanego po kilku latach projektu Leftfield, przez ikonę techno, obecnego na scenie od ponad 30 lat Svena Väth, aż po nowy projekt Shackletona, który w Płocku pojawi się kolejny raz, ale tym razem jako Powerplant.

Ze swoim setem DJ-skim wystąpi także Four Tet, który na swoim koncie ma współprace m.in. z Burialem i Thomem Yorkiem. Wśród ogłoszonych znalazły się jeszcze dwa duety i dwóch artystów solowych. Są to: Calyx & TeeBee, Dub Phizix & Strategy, Dillinja, oraz Jaguar Skills, który z powodów zdrowotnych nie mógł dotrzeć rok temu do Płocka. Skład w tym rozdaniu domyka uznany DJ i producent z Holandii Steve Rachmad, kryjący się pod pseudonimem STERAC.

Od środy 17 lutego zmianie ulegają ceny biletów na tegoroczną edycję festiwalu. W tej chwili karnet dwudniowy dostępny jest w cenie 170 zł, a trzydniowy 230 zł.

Nie ma więcej wpisów