Nie macie planów na piątkowy i sobotni wieczór w Warszawie? Fanów gitarowych brzmień zapraszamy do klubokawiarnia Chłodna 25.

W piątek pojawi się u nich Max Bravura i Romuald Brüdke, którzy wciągną nas w muzykę singer/songwritterską, gdzie wokal będzie głównym instrumentem. Natomiast w sobotę sceną Chłodnej zawładnie zespół Phoebe z gościem specjalnym Maciejem Buźniakiem znanym jako Chasing The Sunshine.

Max Bravura to chłopak z Katowic – Maciej Wachowiak – wokalista i songwriter, frontman i lider założonej w 2009 roku formacji Slutocasters. Obecnie występuje w składzie czteroosobowym. Jego muzyczny świat jest pełen gitarowych dźwięków i magnetycznego, niskiego wokalu opowiadającego nieoczywiste historie.

Romuald Brüdke to grupa z Warszawy grająca (jak czytamy na profilu zespołu) Gemütlich rock. Ich muzyka to przede wszystkim wyraziste i intrygujące polskie teksty okraszone gitarowymi dźwiękami.

Phoebe podczas sobotniego koncertu w Chłodnej po raz pierwszy zaprezentują na żywo swoją debiutancką EP-kę, która jest dostępna w sieci od 14 lutego. Piszą o sobie, że są nieślubnymi dziećmi dziewczyn z Warpaint i chłopaków z Interpol. W obecnym składzie supportowali zespół Neony. Na scenie pojawi się z nimi Maciej Buźniak, którego akustyczne utwory przywołują skojarzenia z amerykańskim indie-folkiem czy alt-country.

Kiedy: 4 marca (piątek)
Gdzie: Warszawa, Klubokawiarnia Chłodna
Start: 21:00
Wstęp: 15 pln

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 5 marca (sobota)
Gdzie: Warszawa, Klubokawiarnia Chłodna
Start: 20:00
Wstęp: 15 pln

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów