Daria Ryczek oraz Michał Wajdzik nie zwalniają. Jeszcze nie tak dawno The Party Is Over podzielili się swoim coverem utworu „Royals” oraz własną produkcją „Inspiration”, a już druga EP-ka elektronicznego duetu jest w drodze.

I chociaż premiera ośmioutworowego wydawnictwa „Stolen Symphonies” przewidziana jest dopiero na późną wiosnę, to już teraz dostajemy jego przedsmak – utwór „Vibes”. Część zapowiadanych kompozycji można już było usłyszeć podczas występów zespołu, między innymi na festiwalu Ars Cameralis w zabrzańskim Szybie Maciej.

Album promować będzie także teledysk do utworu „Storm Is Coming”. Jak możemy się dowiedzieć, będzie to historia dwojga ludzi, którzy pomimo przeciwności losu docierają do siebie. Najważniejszym elementem jest droga, którą muszą przebyć, a niesie ich muzyka. Ona jest jak skała i w niej schronienia szuka on. Za produkcję całości odpowiadać będzie między innymi Ena Kielska (reżyseria) oraz Anna66 Andrzejewska (zdjęcia).

Część funduszy potrzebnych do realizacji wideoklipu zostanie zebrana dzięki zbiórce na portalu Polak Potrafi – już dzisiaj ruszyła możliwość dołączenia się do współtworzenia tego przedsięwzięcia. Tam też możecie się zapoznać ze wszystkimi osobami biorącymi udział w tym projekcie i sprawdzić, jak możecie pomóc duetowi w rozwoju ich kariery.

Portal musicis.pl objął patronat nad wydarzeniami.

Nie ma więcej wpisów