Fani Natalii Przybysz doskonale pamiętają, że artystka swoją karierę rozpoczęła w 2003 r. jako wokalistka zespołu Sistars, w którym śpiewała razem ze swoją siostrą, Pauliną. Obecnie siostry Przybysz rozwijają swoje kariery osobno – Paulina w zespole Rita Pax, natomiast Natalia rozwija karierę solową, której towarzyszy pasmo samych sukcesów.

Świetne teksty, znakomita oprawa muzyczna, jakie składają się na ostatni album Natalii pt. „Prąd” sprawiają, że umocniła ona tylko swoją pozycję na rynku w postaci zdolnej, wszechstronnej i wciąż rozwijającej się polskiej wokalistki. Album trafił na sklepowe półki w listopadzie 2014 roku, jednak wciąż artystka z powodzeniem zapełnia kluby podczas tras koncertowych. Zresztą występów Natalii nie trzeba zachwalać, bo każdy kto choć raz był na jej koncercie, na pewno wróci na kolejny, zaś ten kto jeszcze nigdy nie był powinien jak najszybciej naprawić swój błąd.

Już 19 marca artystka zaczaruje warszawską publiczność podczas koncertu w klubie Palladium, na który serdecznie zapraszamy.

Kiedy: 19.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Palladium (ul. Złota 9)
Start: 20:00
Bilety: 45/55 PLN

Nie ma więcej wpisów