Natalia Nykiel ponownie zaskakuje – po ostatnich wydarzeniach jakimi były m.in. nagrywanie koncertowego DVD, muzyczna współpraca z Pawbeats i Flirtini, pojawia się kolejna doskonała wiadomość: wokalistka będzie jedyną polską artystką, która wystąpi na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzyki elektronicznej na świecie – Telekom Electronic Beats Festival w Kolonii, na którym wystąpi 21 maja. Na eventach związanych z tą imprezą wystąpią również: legendarna diva Grace Jones i jeden z pionierów światowej sceny house Kerri Chandler.

Natalia Nykiel od wydania debiutanckiego „Lupus Electro” tworzy z najciekawszymi i najbardziej inspirującymi artystami na polskiej scenie: Foxem, Buniem (Dick4Dick), Budyniem (Pogodno), Katarzyną Nosowską, Pauliną Przybysz, Karoliną Kozak, Auerem będąc przy tym współautorką wszystkich swoich utworów.

W ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już ponad 40 milionów wyświetleń, z czego videoclip do singla „Bądź duży” znalazł się na 6 miejscu najczęściej odtwarzanych teledysków z całego świata w Polsce w 2015 roku! Koncertuje na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą.

Podczas koncertu w warszawskiej Stodole, otwierającego trwającą obecnie trasę koncertową „Error Tour” otrzymała Potrójną Platynową Płytę za sprzedaż singla „Bądź duży”.

Gratulujemy Natalii i czekamy na kolejne znakomite posunięcia artystyczne.

Nie ma więcej wpisów