3   +   1   =  

Pytanie, czy jest ktoś, kto czeka na nowe nagrania The Strokes, nie jest wcale retoryczne. Grupa, która na przestrzeni ostatnich sześciu lat wyprodukowała z siebie dwa dość znośne albumy i znana jest głównie za sprawą debiutu „Is This It” nie zamierza jednak znikać z radarów.

Tym razem Julian Casablancas i jego ekipa dają o sobie znać, bo na horyzoncie widnieje nowa EP-ka zespołu nazwana „Future Present Past”. Jej oficjalna premiera nastąpi 3 czerwca, ale już teraz trzech nowych utworów i jednego remiksu można wysłuchać na oficjalnej stronie wytwórni Cult oraz między innymi w serwisie Spotify. Premiera singla „Drag Queen”, którego możecie posłuchać poniżej, miała miejsce w programie Zane Lowe’a na antenie BBC Radio 1.

Jest to pierwszy materiał muzyków od czasu wydania albumu „Comedown Machine” w 2013 roku, ale nie jedyna rzecz, jaka ma w niedługim czasie dotrzeć do fanów. The Strokes zapowiedzieli bowiem, że wytrwale pracują nad materiałem na album numer sześć. Zobaczymy z jakim skutkiem tym razem.

Nie ma więcej wpisów