Stołeczna Nowa Jerozolima anonsuje kolejną wakacyjną imprezę z doskonałym line-up’em. W najbliższą sobotę swoje urodziny świętuje manager klubu Tika Milano (tutaj wywiad z Rafałem Gałkowskim), któremu wszyscy zaśpiewają gromkie „Sto Lat”! Trzeba bowiem przyznać, że pod jego kierownictwem NJ przy Alejach Jerozolimskich 57 awansowała do ścisłej czołówki najciekawszych polskich klubów ostatnich lat.

Właśnie na jego specjalne urodzinowe zaproszenie na jerozolimskie Patio zajrzy jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej, autor jednego z najlepszych numerów roku 2016, a także kapitalny DJ, który swój didżejski warsztat doskonalił u boku samego Mano Le Tough, w którego wytwórni wydaje kolejne utwory – Baikal.

Jego muzyczne produkcje są równie głębokie, co jego sceniczny pseudonim. I nie będzie to zwyczajowa wizyta, gdyż tego dnia Patio NJ zamieni się w „jezioro fluorescencyjnych barw”, a to za sprawą VJ-ów i animatorów, którzy nie zawahają się użyć swoich magicznych farb i umiejętności, aby nadać jerozolimskiemu Patio wyjątkowości.

Godzina rozpoczęcia imprezy jest dość niecodzienna – start od 20:00, ale to specyfika wyjątkowości tego party i urodzinowa okazja.

Dodatkowo raverzy poproszeni zostaną o zaklejenie aparatów w telefonach komórkowych i nie używanie komórek w myśl znanego hasła: No photo. Please respect the vibe, a wszystko po to, aby zagwarantować jerozolimskiej publice pełną swobodę i komfort zabawy.

Skład DJ-ski do usłyszenia za deckami to m.in:

Baikal (maeve/Berlin)
Tika Milano (Nowa Jerozolima/Warszawa)
GiGi (Warszawa)
Leon (Audioriver Festival/Warszawa)
Deas (bush rec/Kraków)
Tom Palash (Nowa Jerozolima/Poznań)
Kuba Otłowski (Aer/Warszawa)
The Mockings (Proza życia rec/Warszawa)
Marcin Cudny (charismatic/Warszawa)
Delaplaya (Otake rec/Płock)
Bartosz Smurlik (T2P/Warszawa)
Truant (Nowa Jerozolima/Warszawa)

Zapraszamy serdecznie na najlepsze techno w Warszawie – w tę sobotę już od 20-ej.

Kiedy: 20.08. (sobota)
Gdzie: Warszawa, Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 20 zł

Nie ma więcej wpisów