Białostocki zespół Overdriven Group wydał w marcu debiutancki album „Flashbacks, Redrawings and Reminiscences”, który spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Od tego czasu grupa zdążyła już nagrać kilka premierowych kompozycji, które mają w zanadrzu i z pewnością zaprezentują podczas koncertu na tarasie kawiarni Infuzja.

Występ zapowiada się wyjątkowo, głównie ze względu na okoliczności i szczególną dyspozycję zespołu. Tę drugą udowodnili słuchaczom podczas plenerowego koncertu na białostockich Bojarach, który zamknął okres wakacji. Mnóstwo muzyki, wśród której znalazły się utwory z pierwszych EP-ek, debiutanckiego albumu i nowe kompozycje, wszystko zagrane z pełnym profesjonalizmem, czasem w nieco zmienionych aranżacjach. To znamienne, że zespół który jeszcze jakiś czas temu startował w konkursach dla debiutantów (z sukcesami, jak w Discovered by Good Time Radio czy Skoda Auto Music), teraz sprawia wrażenie starych wyjadaczy.

W Infuzji może być tylko lepiej – przestrzenny taras pozostawia sporo miejsca muzykom, a klimat lokalu i cicha po zmroku okolica również robią swoje. Autorska mieszanka trip-hopu, shoegaze’u i mrocznego swingu powinna zabrzmieć magicznie.

Kiedy: 8 września
Gdzie: Białystok, Infuzja (ul. Świętojańska 12A)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 10 zł

Nie ma więcej wpisów