Duet Coals powinni znać już wszyscy, którzy lubią wyszukiwać nieoczywiste muzyczne projekty. Jeśli jeszcze jakimś trafem nie znacie Katarzyny Kowalczyk i Łukasza Rozmysłowskiego, możecie przeczytać na temat ich twórczości w naszym wywiadzie oraz co mówili o sobie na początku swojej drogi, dwa lata temu. A to, ile do tej pory przeszli, pokazują kolejne występy koncertowe i festiwalowe w kraju oraz za granicą, a także uczestnictwo w takich wydarzeniach jak sesja live dla rozgłośni KEXP. Ostatnio Ślązacy stworzyli również specjalny mixtape dla magazynu Under The Radar – to z racji faktu występu na zbliżającej się tegorocznej edycji festiwalu Iceland Airwaves.

Poza przyszykowaniami do wydania swojego oficjalnego debiutu w formie EP-ki „Homework”, zespół planuje nakręcić teledysk do singla „Rave”. W tym wszystkim pomoże im wrocławska ekipa WIDMO. Aby jednak zarówno stworzenie klipu, jak i lot na Islandię były możliwe, młoda grupa ze Śląska potrzebuje wsparcia. Finansowego, a jakże.

Dokładne nagrody, które można otrzymać za wsparcie Coals, wszelkie informacje dotyczące zbiórki, a także sam jej postęp można obserwować na portalu PolakPotrafi.pl. Ten ambitny projekt zostanie ufundowany jeśli do 18 listopada na koncie zespołu znajdzie się co najmniej 12021 złotych. Nie zapomnijcie więc o fundatorskim wkładzie własnym.

W końcu takich artystów należy doceniać.

Nie ma więcej wpisów