Zeus, promujący wciąż swój ostatni album „Jest Super” powraca koncertowo do Warszawy!

Po ubiegłorocznym występie w Iskrze zaraz po premierze albumu, zobaczymy i usłyszymy Zeusa w stołecznym klubie niePowiem przy Nowym Świecie 12-go listopada.

Zeus ( Kamil Rutkowski) wystąpi na scenie tradycyjnie z m.in. z Joteste i Justyną Kuśmierczyk – zwróćcie uwagę na jej doskonałe neo-soulowe solowe produkcje: „Włącz, Wyłącz”( plus remiksy) i ” Zanim”.

Zeus to doskonały raper i producent muzyczny, obecny na rynku od 1998 roku. Zaczynał od pierwszych mixtape’ów w bitewnym, ulicznym stylu zyskując wielu fanów na łódzkiej scenie. W 2008 roku wygrał ogólnopolski konkurs na rapowe demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było oficjalne wydanie – tak pojawił się znakomity LP „Co nie Ma Sobie Równych”, który przyniósł Zeusowi ogólnopolską sławę.

Fantastyczne flow i chwytliwe, funkowe sample zdradzające fascynacje artysty soulem i czarnymi brzmieniami Ameryki stały się od tej pory znakiem rozpoznawczym Kamila.

Przełomowym albumem w karierze była niewątpliwie płyta „Zeus. Nie Żyje”, który odniosła wielki sukces sprzedażowy i pokazała Zeusa jako rasowego beatmakera i rapera (tytuł płyty roku w wielu rankingach).

Rok 2015 wypełniony był wieloma featuringami z przedstawicielami krajowej sceny hip-hopowej, a w październiku 2015 ukazał się długo oczekiwany nowy album „Zeus. Jest Super” utrzymany w lżejszej stylistyce,z którego pochodzą single takie jak ” Jesteśmy Dziećmi” czy „Odp. 2”.

Album promowany jest licznymi koncertami w roku 2016 – w oczekiwaniu na nową płytę, zapraszamy do klubu niePowiem!

Kiedy: 12.11. (sobota)
Gdzie: niePowiem, ul. Nowy Świat 27
Start: 20:00
Bilety: 20-35 PLN

Nie ma więcej wpisów