Ogólnodostępnego koncertu nie zagrali od prawie pół roku, mimo że ich debiutancki album „Halflights” odnosi coraz większe sukcesy. Pierwszy występ promujący ten krążek miał miejsce w kwietniu, w dniu premiery płyty, potem Starsabout zagrali jeszcze w Warszawie. W grudniu zaprezentują się ponownie w rodzimym Białymstoku, po długiej przerwie, ale ze zdwojoną mocą.

Chyba sami nie spodziewali się, że o „Halflights” może być tak głośno. Piotrek, Tomek, Sergiusz i Piotr wydali album własnym sumptem, a po ich twórczość zaczęto sięgać w polskich (np. Trójka), jak i zagranicznych (np. amerykańskie WDRT) rozgłośniach radiowych. O debiucie pisały media m. in. z Włoch i Niemiec. Czy można sobie wyobrazić lepszy odzew? Do pełni szczęścia brakuje tylko kolejnego koncertu, o który fani upominali się już od dawna.

Ten z pewnością przyniesie nowe doznania. Grupa jest w trakcie tworzenia premierowych utworów, które mają szanse wybrzmieć podczas występu. Ale nawet bez nich koncert z pewnością będzie niezwykle wyrazisty – bo takie są kompozycje z „Halflights”. Delikatne, wyciszające, ale niekiedy przytłaczające i monumentalne. Wpływ na odbiór będzie miało również otoczenie. Klimatyczna kawiarnia Gram off on w sercu Białegostoku oferuje wnętrze wypełnione książkami i rozgrzewającą atmosferą. W połączeniu z dźwiękami muzycznych marzycieli będzie to niepowtarzalna okazja do spędzenia wyjątkowego niedzielnego wieczoru.

Niezdecydowanych odsyłamy do naszej recenzji „Halflights”. I zapraszamy na koncert, który odbędzie się 4 grudnia w kawiarni Gram off on przy ulicy Malmeda 17. Początek o godzinie 20:00. Koszt wstępu to skromne 10 złotych.

Nie ma więcej wpisów