Za równo miesiąc świętować będziemy pierwszy dzień wiosny. W związku z tym czas najwyższy zaplanować nadchodzące i coraz cieplejsze weekendy, a propozycje zdecydowanie nie do odrzucenia serwuje niezastąpiony klub Smolna, ogłaszający plan klubowy na marzec. Czego możemy się spodziewać?

Początek miesiąca to uderzenie housowo-techniczne. W piątek wystąpi weteran pierwszego nurtu: Nick Curly w towarzystwie Steffena Deux, Simona Mattson i Tobiasa Manou. Sobota zaś zarezerwowana będzie dla technicznego duetu z Niemiec: SHDW (Marco Blaesi) i Obscure Shape z wytwórni From Another Mind. Twórcy hitu „The Weisse Rose” na pewno dadzą mocny parkietowy wycisk, który spodoba się fanom brzmień Keitha Carnala, Monoloca czy Vrila.

W dalszej części miesiąca w kamienicy na Smolnej będą gościć: Islandczyk Bjarki z wytwórni Niny Kraviz трип, H.O.S.H. (Holger Behn) oraz mistrz mieszania soulu z afrocentrycznym housem – Dennis Ferrer. Ugruntowane pozycje w świecie nowoczesnego techno rodem z Berlina mają też Tommy Four Seven – połowa eksperymentalnego duetu These Hidden Hands oraz Max Kobosil, który mimo młodego wieku miał okazję wydawać w prestiżowych labelach Ostgun Ton oraz Marcel Dettmann Records. Ponownie w stolicy zagości też reprezentacja z Krakowa (Międzymiastowa).

Miesiąc zwieńczy szef wytwórni Dystopian – Rødhåd, prezentujący w swoich setach szerokie spektrum gatunkowe – można spodziewać się więc dubu, techno, house oraz minimali podanych w otoczeniu szlachetnej melancholii.

Szczegółowy plan na marzec na Smolnej poniżej:

3.03 – Nick Curly pres. TRUST
4.03 – SHDW & Obscure Shape
10.03 – Bjarki
11.03 – H.O.S.H.
17.03 – Dennis Ferrer
18.03 – Kobosil
24.03 – Międzymiastowa
25.03 – Tommy Four Seven
31.03 – Rødhåd

Zgodnie z polityką klubu Smolna, bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są wyłącznie na bramce.

Nie ma więcej wpisów