Zespół, którego rozpadowi kilkanaście lat temu zawdzięczamy Mars Voltę, powraca z nowym albumem. Niedawno At the Drive In opublikowali „Governed by Contagions” – bardzo obiecująco brzmiący pierwszy kawałek z nowego krążka, teraz, wraz z kolejnym lyric video ujawniają nowy – „Incurably Innocent”.

Wraz z opublikowaniem kolejnego utworu zespół podał szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu, będzie on zatytułowany „in•ter a•li•a”, ukaże się już 5 maja, a za produkcję odpowiadają Rich Costey oraz Omar Rodriguez-López. Będzie to pierwsze od czasu „Relationship of Command”, czyli od 17 lat, wydawnictwo grupy.

Podczas tych 17 lat przerwy członkowie At the Drive In zaangażowali byli w bardzo wiele projektów, Mars Volta to najbardziej znany z nich, ale w tym czasie powstała również Sparta, a później m.in. Sworn Virgins, Bosnian Rainbows i mnóstwo solowych nagrań samego Omara Rodriguez-López. Miejmy nadzieję, że każdy z muzyków At the Drive In dorzucił do wspólnego dzieła coś z osobistych doświadczeń i powstało coś co naprawdę zrobi na nas wrażenie.

Nie ma więcej wpisów