W marcu w stołecznym klubie Smolna startuje „Smolna Koncertowo”, czyli nowa seria koncertów na żywo, która gościć będzie najciekawszych przedstawicieli różnych brzmień muzycznych – od elektroniki, po alternatywę i mniej komercyjny pop. Cykl zainauguruje Pola Rise.

Po prawie 5 miesiącach od oficjalnego otwarcia i dziesiątkach imprez z występami wielu headlinerów, Smolna rozpoczyna nową serię koncertów z udziałem polskich i zagranicznych artystów, którzy zaprezentują się w nieco mniej imprezowej formie. „Od początku podkreślaliśmy, że interesuje nas muzyka elektroniczna nie tylko spod znaku klasycznych brzmień house’u i techno. Pola Rise to obecnie jedna z najzdolniejszych artystek na krajowej scenie, a to dopiero początek – takich występów będzie u nas znacznie więcej.” – mówią przedstawiciele klubu Smolna.

Pola Riseto jedna z nowych, ale bardzo zdolnych twarzy na polskiej scenie. Od momentu debiutu utworem „Did you Sleep last Night” w 2014 roku, który w serwisie YouTube uzbierał ponad 200 tys. wyświetleń, artystka zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale również w USA.

Podczas koncertu na Smolnej, Pola Rise wraz z zespołem zaprezentują premierowy materiał z nadchodzącej płyty. To doskonała okazja, żeby zapoznać się z nowymi utworami artystki, zanim zostaną oficjalnie opublikowane. Album „Anywhere but here” powstawał niemal dwa lata w różnych częściach świata. Pola w poszukiwaniu inspiracji odwiedziła Londyn, Berlin, Nowy Jork, Kopenhagę i Dublin.

Pola Rise wystąpi w klubie 11 marca. Bilety na wydarzenie można kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem strony www.smolna38.com oraz na bramce w dniu koncertu.

Kiedy: 11.03 (sobota)
Gdzie: Klub Smolna, ul. Smolna 38, Warszawa
Start: 20:00
Wstęp: info wkrótce

Nie ma więcej wpisów