Red Bull Tour Bus na początku czerwca ponownie wyruszy w trasę po Polsce, tym razem goszcząc na pokładzie Natalię Nykiel, młodziutką i obiecującą wokalistkę, umiejętnie flirtującą z gatunkiem electropopu.
To już ósma trasa w karierze tego jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu – wcześniej jego scenę zajmowali między innymi: Monika Brodka, KAMP! czy Dawid Podsiadło, czyli muzycy o dość ugruntowanej i stabilnej pozycji nie tylko na rodzimej scenie, ale również poza granicami naszego kraju.

Również kariera Natalii Nykiel – gościa tej trasy, rozwija się w ekspresowym tempie właściwie od samego początku. Zdaniem dziennikarzy wokalistka jest na najlepszej drodze, aby zapełnić trwającą od wielu lat na polskim rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otwiera nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie electropopu. Także na żywo Natalia daje z siebie wszystko, prezentując bardzo kolorowe i intensywne show na koncertach. Z kolei przy współpracy z Red Bullem artystka zrobiła krok dalej, poszerzając skład swojego zespołu by zaprezentować swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grunge’owych aranżacjach, które zaprezentuje podczas trasy z Red Bull Tour Busem.

W czasie czerwcowej trasy artystka odwiedzi siedem miast, a na ich wybór bezpośredni wpływ mieli internauci oddający swe głosy w internetowym głosowaniu odbywającym się na stronie www.redbull.pl/tourbus. Na zaprezentowane show będą składać się utwory z przełomowego albumu Natalii z 2014 roku – „Lupus Electro”, dobrze już znane publiczności. Obok nich pojawią się także całkiem nowe kompozycje, między innymi „Spokój” mająca swoją premierę na początku maja.

Poniżej szczegółowy rozkład trasy busa – zapowiada się naprawdę intensywnie!

06.06 GLIWICE
07.06 CZĘSTOCHOWA
13.06 RZESZÓW
14.06 RADOM
18.06 SŁUPSK
19.06 BYDGOSZCZ
21.06 OLSZTYN

Nie ma więcej wpisów