Weekend startuje już pojutrze! Tym samym zapraszamy na piątkową noc najlepszych dźwięków w klubie Smolna. Tym razem usłyszycie tam 2 tuzów światowej sceny elektronicznej oraz kilku znakomitych reprezentantów z Polski.

Guy Gerber to czołowy przedstawiciel sceny izraelskiej, o której pisaliśmy między innymi w naszym telavivskim alfabecie. Guy był piłkarzem oraz grał w rockowej kapeli, aż uległ czarowi elektronicznej muzyki tanecznej.Prowadzi z sukcesem label RUMORS grywając również tematyczne imprezy pod tym tytułem. To on odpowiada za komercyjne sukcesy takich postaci jak Chaim, Clarian, Acid Mondays czy Deniz Kurtel.

W 2007 roku wydał znakomity album „Late Bloomers” w wytwórni Svena Vätha Cocoon, a także współpracował z Puffem Daddy.
Jego hipnotyczne i melodyjne produkcje stały się znakiem rozpoznawczym, a przesiąknięte ‚groovem’ sety porywają do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów.

Kasper Bjørke to duński producent i multi-instrumentalista, który na nowo odczarował takie gatunki jak disco, nu-disco czy house w jego klasycznym ujęciu. Na muzycznej scenie aktywny od 2001 roku i przez ten czas zdążył nagrać 6 studyjnych albumów, dziesiątki EP-ek i maxisingli, a także na warsztat jego produkcje brali tak uznani elektroniczni produceni jak: Michael Mayer, Sascha Funke, GusGus, a także on sam wykonał niezliczoną ilość pięknych reworków.

Polski team na Smolnej tego wieczoru to m.in. Angelo Mike, Mr. Lex, Sincz, Pitti Schmitti oraz Manoid jako live-act.

Przy okazji przypominamy o przedostatnim dniu wystawy klubowych fotografii Svena Marquardta.

Kiedy: 08.09.2017
Gdzie: klub Smolna, Smolna 38
Wstęp: 40/50 PLN

Nie ma więcej wpisów