Dwie młode i uzdolnione dziewczyny: pianistka i kompozytorka Hania Raniszewska (więcej o Hani pisaliśmy tutaj) oraz wokalistka Joanna Longić, którą możecie kojarzyć z Bemine, wystartowały z nowym projektem. Poznajcie tęskno.

Za czym tęsknią młode artystki? Jak same mówią: „Piszemy piosenki po polsku, łącząc brzmienia, melodie i dźwięki za którymi nam tęskno”. Zbiór utworów z autorską muzyką i tekstami, to trudna do jednoznacznego określenia mieszanka styli i gatunków, czyli wszystkiego tego, czym Hania i Joanna chcą podzielić się ze światem. Najważniejszą rolę w piosenkach odgrywają jednak: szczerość, emocje i żywe dźwięki.

Jeśli chcecie posłuchać na żywo duetu tęskno, to najbliższą okazją będzie koncert, który zaplanowano na 5 października w warszawskim BARdzo bardzo, a tymczasem posłuchajcie piosenki, którą ostatnio udostępniły dziewczyny, „Układ sił” to utwór z powoli snującym się intro z towarzystwem kwintetu smyczkowego. Nagranie zostało zrealizowane w Otwartej Pracowni Jazdów w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów