Ich ostatnie pełnowymiarowe utwory („Flowers of Yesterday”, „Night Owl”, „Meander”) ukazały się rok temu. Poznański zespół tylko czasem przerywał milczenie remiksami (m. in. Kroków i Darii Zawiałow) i singlem „Ja”. Teraz jednak możemy już usłyszeć EP-kę, którą stanowią cztery premierowe kompozycje.

Wydawnictwo „Gwiezdny pył” prowadzi dalej ścieżką, którą grupa obrała sobie przy okazji nagrywania pierwszych piosenek. Ciągle jest to mroczny electropop z wysuniętym wokalem Anny Jurek. Trzy utwory wyśpiewane są po polsku, co stanowi odmianę w stosunku do początków twórczości. Poza tym w premierowym materiale słychać więcej potencjału tanecznego, akcentowanego przez wyraźnie wybijany bit. Zamykający materiał „Reander”, z pociętymi wokalizami, przypomina nieco mniej rozrywkową wersję Flume, z charakterystycznym dla producenta wonky i elementami glitchu.

Przy okazji wydania EP-ki pojawiło się również wideo do utworu „Kalimba”. Za zdjęcia i montaż odpowiada Jakub Piskulla, a wizualizacje i reżyseria to już dzieło całego NOHONO. „Gwiezdny pył” można odsłuchać na YouTube.

Nie ma więcej wpisów