W sobotę 30 września w warszawskim klubie Niebo zmierzyło się ze sobą sześciu uczestników, którzy walczyli o tytuł Mistrza Polski Red Bull 3Style. Kto okazał się najlepszym DJ-em?

 

Do walki w prestiżowych zawodach stanęli: DJ 69BEATS, DJ DAAZ, DJ NOZ, DJ PRAKTYCZNA PANI, DJ KOSTEK oraz DJ GAFO.  Tegoroczny tytuł obronił DJ 69Beats, który przekonał do siebie zarówno wymagających sędziów ze światowej sceny DJ-skiej, jak również zgromadzoną w klubie publiczność, oczekującej przede wszystkim dobrej zabawy. Każdy grający miał zaledwie 15 minut na zaprezentowanie swoich umiejętności, a zagrany przez niego set musiał składać się z minimalnie trzech gatunków muzycznych i jednocześnie wyróżniać się oryginalnością. W jury zasiadał DJ Puffy – aktualny Mistrz Świata Red Bull 3Style, Eskei83 – Mistrz Świata Red Bull 3Style z 2014 roku oraz DJ VaZee – Mistrz Polski Red Bull 3Style 2015. Jednomyślnie zadecydowali oni o przyznaniu nagrody DJ 69Beats. Zwycięzca zmierzy się ze wygranymi z innych krajów podczas globalnego finału zawodów, który odbędzie się w lutym 2018 w Polsce.

 

Mistrzostwa Red Bull 3Style odbywają się od 2010 roku. Zeszłoroczna globalna edycja zawodów w Chile przyciągnęła prawdziwe rzesze zainteresowanych, więc z niecierpliwością czekamy na ósmą w Krakowie.

Nie ma więcej wpisów