Tęsknicie za jednym z najlepszych klubów w stolicy? Marzą wam się znowu jerozolimskie tańce w undergroundowych klimatach? Pamiętacie, że to miejsce sprawiało, że czuliście się jak w domu?

Tak – wiemy o tym doskonale. Warszawska przestrzeń klubowa wciąż się zmienia – tkanka miasta wchłania niektóre kluby, powstają kolejne, ale niezmiennie cieszy, że te najciekawsze miejsca żyją w was przywołując wspomnienia najlepszych brzmień i nocy tam przetańczonych.

Nowa Jerozolima nie funkcjonuje już pod adresem w Alejach Jerozolimskich, ale jej kult wciąż trwa. DJ-e i promotorzy związani z NJ są nadal aktywni na scenie i specjalnie dla was przygotowali świeży event wykorzystując gościnne mury na Jasnej 1.

Tym razem więc duch klubu pojawi się po dłuższej przerwie na muzycznym rynku Warszawy, by narobić niezłego „Balaganu”! Promotorzy imprezy tak oryginalnie anonsują to wydarzenie:

„Jak doskonale pamiętacie nasza wizja clubbingu to składowa kilku czynników takich jak: swobodna odpinka, dziki taniec, setki znajomych twarzy i ogromny dystans do otaczającego świata.
Dlatego też nie spodziewajcie się gwiazd z okładek branżowych pism, a co najwyżej czwórki starych wyjadaczy o pełnym przekroju muzycznym. Nie oczekujcie kolorowych świateł i stroboskopu, błyskającego po twarzy, bo dostaniecie jedynie surową i ciemną przestrzeń, w której jedyny błysk to ten z Waszych siatkówek. Nie będzie też konfetti i wymyślnej scenografii, bo piękni i świadomi muzycznie ludzie nie potrzebują dekoracji.

*Balagan to jedno z najczęściej używanych terminów w języku hebrajskim. Balagan to ruch, chaos, nieziemska zabawa, a także Twoje stosunki z kobietą lub facetem marzeń. Balagan to również styl życia, który odbiega znacznie od życiowych zasad, przyjętych za normy.”

Nie pozostaje nam nic innego jak przyklasnąć tej inicjatywie: chcemy czuć ducha Nowej Jerozolimy na nowo, chcemy zrobić „Balagan”!

Brzmi spektakularnie, prawda? 13-go października o muzyczną oprawę zadbają niezawodni DJ-e:
Tika Milano, AKME, Tom Palash, Kuba Otłowski.

NJ liczy na wszystkie znajome, uśmiechnięte twarze!

Kiedy: 13.10
Gdzie: Warszawa, Jasna 1
Wstęp: 20 PLN

Nie ma więcej wpisów