Stołeczny klub Smolna jest już na rynku rok! Wspierany przez agencję Follow The Step przebojem zdobywa polski rynek klubowy. Mimo stosunkowo krótkiego okresu funkcjonowania na rynku, adres Smolna 38 okazuje się być jednym z najistotniejszych, jeśli chodzi o najlepszą muzykę elektroniczną.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy tańczyliście na Smolnej do setów takich artystów jak Laurent Garnier, Jeff Mills, Amelie Lens, H.O.S.H.,Miss Kittin czy Flashmob – nigdy w historii polskiego clubbingu nie było miejsca,które prezentowałoby taką czołówkę światowej sceny co weekend.

Dlatego serdecznie zapraszamy na pierwsze urodziny klubu życząc mu jednocześnie dalszego rozwoju! A jak wyglądać będą urodziny, które potrwają 3 dni?

Najpierw mała statystyka: 5467 godzin, 45636356665 sekund, 110 imprez i 146 artystów – tak w liczbowym skrócie można podsumować rok działalności Smolnej. Z tej okazji do stolicy zaproszono piątkę znakomitych artystów.

Dzień pierwszy to ponowna wizyta szefa kolońskiej wytwórni KOMPAKT Records, który nasz kraj upodobał sobie szczególnie, bo to będzie 6 wizyta Michaela Mayera w tak krótkim czasie. Mieliście przyjemność posłuchać go na Instytucie, rok później w murach Smolnej, zaś teraz powraca ponownie do Warszawy na specjalny, minimum 5-godzinny set z płyt winylowych przy wsparciu naszych lokalnych DJ-ów.

Dzień drugi to wizytacja szefa niezwykle popularnej i lubianej wytwórni Keinemusik, w której wydają wszyscy najważniejsi producenci elektroniczni na świecie – Adam Port – w 6-godzinnym secie w formule „back2back” ze swoim kolegą po fachu, a także prywatnie przyjacielem &ME, który oczarował wszystkich, zebranych na płockiej plaży w ramach niedzielnego Sun/Day. Ukontentowani będą wszyscy miłośnicy takich gatunków jak nu-disco, tech-house, a także house w jego klasycznym ujęciu. Imprezie towarzyszyć będzie audiowizualne show „PRYZMAT”, gdzie światło i dźwięk staną się jednością.

Ostatni dzień to przysłowiowa „wisienka na torcie”, bo światło w klubie Smolna zgasi duet Tale Of Us, który nie tylko z ogromnym powodzeniem prowadzi swoją wytwórnię Afterlife, ale także organizuje najbardziej pożądane i największe eventy muzyczne na całym ziemskim globie, począwszy od Privilige na Ibizie, a kończąc na Poble Espanyol w Barcelonie. Tym samym zakończą się huczne obchody warszawskiego klubu, otwierając jednocześnie kolejne 12 miesięcy muzycznej działalności.

Kiedy: 27.09-31.10.2017
Gdzie: klub Smolna, Smolna 38
Wstęp: TBA

Nie ma więcej wpisów