Rzadko kiedy piszemy o składankach, bo w końcu żyjemy w czasach, kiedy zamiast je kupować tworzymy playlisty na Spotify, a jeśli już sięgamy na sklepowych półkach po płyty, to najczęściej po te solowe, ulubionych artystów/zespołów. Jednak ostatnio na rynek trafił „Muzyczny Radar. Elektronika”, któremu warto poświęcić uwagę.

Na pierwszy rzut oka składanka to tak naprawdę tylko polska muzyka, którą każdy fan rodzimej elektroniki zna. Jednak wszystko zostało tak połączone, że słucha się tego niezwykle przyjemnie. Oprócz kultowego remixu utworu Brodki „Dancing Shoes” w wykonaniu KAMP! czy uwielbianych The Dumplings można posłuchać trzech, premierowych utworów (dwa wykonania A_Gim i jeden Noviki).

Mamy też dla Was #KONKURS, w którym do wygrania są dwa Muzyczne Radary. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem napisać jaki utwór dodałbyś do tej składanki. Propozycje, które naszym zdaniem będą najlepiej pasować nagrodzimy albumami. Na zgłoszenia czekamy do 27.10 do 22:00. Powodzenia!

Tacklista:
1. DANIEL BLOOM feat. MELA KOTELUK „KATARAKTA”
2. REBEKA „TODAY”
3. THE DUMPLINGS „KOCHAM BYĆ Z TOBĄ”
4. NATALIA NYKIEL „ERROR”
5. RYSY „THE FIB”
6. FISZ EMADE TWORZYWO „TELEFON” (Smolik Remix)
7. RENI JUSIS „ZOMBI ŚWIAT”
8. BRODKA „DANCING SHOES” (KAMP! Remix)
9. XXANAXX „STORY”
10. BALLADY I ROMANSE “PRZYSZŁAM DO MIASTA”
11. KROKI „EYES”
12. SONAR SOUL feat. JUSTYNA ŚWIĘS „THE DIVE”
13. HEART & SOUL feat. ŁUKASZ LACH „CLEAR YOUR MIND”
14. BOKKA „LET IT”
15. OXFORD DRAMA „MELINDA”
utwory wcześniej niepublikowane:
16. A_GIM feat. BeMy „HUSH”
17. NOVIKA „LEKKO”
18. A_GIM feat. KLARK „RAGENDORF”

Nie ma więcej wpisów