BUSH, czyli Budapest Showcase Hub, to zakrojone na szeroką skalę wydarzenie muzyczne skupione wokół koncertów starannie wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, paneli dyskusyjnych i warsztatów edukacyjnych prowadzonych przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada.

Celem wydarzenia jest zebranie w jednym miejscu artystów, managementów, producentów, wydawnictw i agencji promocyjnych, marketingowych i bookingowych, by wspólnie mogły rozgrzać wschodnio-europejską scenę muzyczną nowymi pomysłami, kontentem, strategiami i kampaniami promocyjnymi w kontekście artystów od Bałkan po Bałtyk, w tym z Polski, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Węgier, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Chorwacji i Serbii. Zaprezentowanie najciekawszych różnorodnych brzmień na najważniejszych klubowych scenach Budapesztu, wzmocnienie rynków regionalnych i kooperacja wszystkich wymienionych krajów bloku wschodniego – oto możliwości, które otworzy BUSH przed każdym, kto szuka nowych rozwiązań i partnerów w branży muzycznej.

W tym roku wydarzenie otwierają koncerty trzech zespołów, w tym polskiego KAMP!. Polską scenę muzyczną reprezentować będą również LOR oraz A_GIM. W noc otwarcia na dużym ekranie zaprezentowane również zostaną najnowsze materiały muzyczne i filmowe wyprodukowane w ramach projektu #newkidsfromthebloc.

W panelach dyskusyjnych pojawi się też polska delegacja – nad lepszymi rozwiązaniami w promowaniu artystów pomiędzy wymienionymi krajami będą dyskutować: Loco Motion, Chimes, Spring Break i TBA Music. BUSH ugości również takie osobistości świata muzycznego jak laureata Grammy – producenta Matta Lawrence’a – czy Norę Felder, dyrektorkę muzyczną w serialach Stranger Things, Californication, Ray Donovan i wielu innych.

Nie ma więcej wpisów