Chcecie pojechać na świetny festiwal z najlepszymi wykonawcami z szeroko pojętej sceny house i techno? Szykujcie się na czerwiec 2018 roku!Wówczas wraca bowiem słynny WOODED! Nowa lokalizacja, nowe pomysły i wyjątkowi artyści. Przyszłoroczna edycja festiwalu pod kuratelą Catz N Dogz odbędzie się w Szczecinie 23 czerwca!

Wooded to wydarzenie powstałe z inicjatywy muzyków z duetu Catz ‚N Dogz,przy współpracy z C&C Booking i Feast Artists.

Po dwóch świetnie przyjętych edycjach wrocławskich i po rocznej przerwie, festiwal przenosi się do Szczecina – miasta, z którego pochodzą jego pomysłodawcy. Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk już po raz trzeci wcielą się w rolę kuratorów projektu związanego z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną – od house’u, przez techno, po projekty o bardziej songwriterskim charakterze.

Duet producentów w ostatnich latach na festiwal Wooded zapraszał najbardziej rozpoznawalnych artystów o międzynarodowej sławie, jak Radio Slave, La Fleur, Midland czy Rodriguez Jr nie zapominając o silnej reprezentacji rodzimych producentów i dj’ów. Podobnie będzie i w tym roku!

Miejscem, które przyjmie uczestników Wooded City 2018 będzie szczecińska Łasztownia. W jej industrialnych przestrzeniach pojawią się dwie sceny, a także specjalne strefy poświęcone takim dziedzinom jak design, moda czy gastronomia. Swoją bogatą w atrakcje przestrzeń będą mieli również najmłodsi uczestnicy festiwalu.

Jednym z głównych motywów Wooded City 2018 będzie kooperacja z lokalnym środowiskiem. Wszystko to za sprawą współpracy ze Szczecińską Agencją Artystyczną, dzięki której wpływ na festiwal będą mieli twórcy, promotorzy i aktywiści kształtujący kulturalną działalność w Szczecinie. Ogłoszenie pierwszych artystów już wkrótce!

Dziś odbywa się wydarzenie zapowiadające Wooded City 2018. W klubie TanzBar (3 Maja 18) zagrają kuratorzy festiwalu – Catz ‚N Dogz a także zaproszeni goście: Jay Shepheard, An on Bast live, Kemot / Kowalka, Daniel Zachodni oraz Floating Groove.

Na żywo swoją debiutancką płytę zaprezentuje również duet Coals. Część dochodu
ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na wsparcie miejscowych inicjatyw charytatywnych.

Nie ma więcej wpisów