NOVIKA – po ostatnim znakomitym singlu „Lekko” powraca z zupełnie nowym utworem, który zwiastuje zapowiadany na 2018 rok album artystki.

Novika od lat jest jedną z najaktywniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej i klubowej. Współpracowała m. in. z Andrzejem Smolikiem, Fiszem czy Skubasem, wydała trzy solowe albumy i regularnie występuje w klubach w całej Polsce.

Od października prowadzi audycję “Lekkość Bitu” w Chilli Zet (wcześniej m.in.Radiostacja, Radio BIS, Roxy FM i Czwórka).

Przy singlu „Para” Kasia Nowicka współpracuje z kolejnymi producentami, tym razem jest to duet Sampler Orchestra.

Jak czytamy w materiale prasowym, „Tekst piosenki jest parafrazą kłótni, która zdarza się długoterminowym parom. Chęć naprawy, szukania rozwiązań miesza się z wybuchami i krzykiem. Piosenka ironicznie traktuje też „złote” rady, rozdawane przez osoby postronne lub podczas terapii małżeńskich. W atmosferze utworu oprócz smutku i uczucia powolnego oddalania się od siebie pojawia się nuta nadziei.”

Do utworu powstał przejmujący teledysk, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Marcin Serafin, a zdjęcia wykonał Sebastian Miłaszewski. Polecamy to video i czekamy na album w przyszłym roku!

Nie ma więcej wpisów