Chrysta Bell to amerykańska wokalistka i autorka tekstów, aktorka znana z serialu „Twin Peaks” oraz wieloletnia sceniczna partnerka Davida Lyncha wystąpi 22 kwietnia w warszawskim klubie Smolna.

Na Davida Lyncha Chrysta wpadła po raz pierwszy w 1999 roku. Spotkanie to zaowocowało m.in. wydaniem dwóch wspólnych albumów „This Train” oraz „Somewhere In The Nowhere”. W połowie roku 2017 wydała zaś swój kolejny, solowy album „We Dissolve”. Jej twórczość to ciekawe połączenie popu z soulem, rockiem i jazzem. Eklektyzm najtrafniej ujęty określeniem dream pop. Na wiosnę 2018 roku artystka planuje wydanie i trasę promującą nową EP-kę, w ramach której odwiedzi także Warszawę. Artystka wystąpi 22 kwietnia w klubie Smolna.

Oprócz tego, że Chrysta realizuje się muzycznie, od pewnego czasu zajmuje się także aktorstwem. W maju 2017 roku zadebiutowała w kultowym, amerykańskim serialu „Twin Peaks”, którego jednym z twórców jest z resztą David Lynch. Odgrywa tam rolę agentki FBI – Tamary Preston.

Bilety w cenie 55 zł pojawią się w sprzedaży od środy 13.12. Dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl oraz GoOut.pl.

Nie ma więcej wpisów