Choć niektórzy myślami są jeszcze przy świętach czy nadchodzącym sylwestrze, tak Smolna wybiega już planami w przyszły rok, zdradzając nazwiska, które pojawią się w warszawskim klubie w nadchodzącym sezonie zima/wiosna.

 

W kamienicy na Smolnej 38 pojawią się artyści zebrani na poniższej grafice i już na pierwszy rzut oka widać, że wiosną będzie w Warszawie naprawdę gorąco:

Sezon zima/wiosna na Smolnej / mat. prasowe

Sezon zima/wiosna na Smolnej / mat. prasowe

 

Klub Smolna w ciągu roku swojej działalności zdążył w stolicy narobić sporego zamieszania oraz jednocześnie gościć wiele gwiazd międzynarodowej sceny elektronicznej. Zaczynając od trzydniowego otwarcia z grupą Kiasmos, Ellen Allien i Simian Mobile Disco, po huczne rodziny z udziałem Tale Of Us, Adama Porta, &ME i Michaela Mayera czy gromadzące prawdziwe tłumy występy Sama Paganiniego, Laurenta Garniera i Jeffa Millsa. Tutaj niemal co tydzień – zarówno w piątek i sobotę – można zobaczyć nie tylko lokalną czołówkę, ale również uznanych artystów z zagranicy. Pod koniec listopada, redakcja wpływowego magazynu muzycznego Mixmag wskazała Smolną jako jedno z najlepszych nowo otwartych tego typu miejsc z elektroniką na świecie.

Marcin Szymanowski, właściciel klubu Smolna zwraca uwagę na ciągły rozwój klubu: „Na przestrzeni kilkunastu miesięcy bardzo się rozwinęliśmy – tylko w tym roku mamy za sobą genialne występy tak cenionych artystów jak: Tale Of Us, Damian Lazarus czy Tiga, a także udało nam się ściągnąć do Warszawy giganta sceny, Laurenta Garniera, który w Polsce nie był od 7 lat. Ponadto, otworzyliśmy tętniące życiem przez cały rok patio, prze-aranżowaliśmy mniejszą scenę i cały czas dbamy o to, żeby w naszym klubie można bawić się jeszcze lepiej. Mamy nadzieję, że nowy sezon będzie jeszcze lepszy, bo będzie się u nas działo bardzo dużo”.

 

Nie da się nie zgodzić z Marcinem – wygląda na to, że 2018 – przynajmniej pod względem muzycznym – w stolicy zapowiada się szampańsko.

Nie ma więcej wpisów