Legendarny warszawski klub Nowa Jerozolima nie funkcjonuje już pod adresem w Alejach Jerozolimskich, ale pamięć o nim i utrzymywanie tego „ducha imprezowego” trwa w najlepsze poprzez organizowanie specjalnych imprez w innych lokalizacjach.

Jak już pisaliśmy w październiku, DJ-e i promotorzy związani z NJ są nadal aktywni na scenie i specjalnie dla was przygotowali świeży event wykorzystując gościnne mury na Jasnej 1.

NJ tak przedstawia swoją wizję clubbingu: „składowa kilku czynników takich jak swobodna odpinka, dziki taniec, setki znajomych twarzy i ogromny dystans do otaczającego świata.”

Impreza w najbliższy piątek nie przyciąga magią występu „superstar-DJ’s”, lecz czwórki dobrze znanych starych wyjadaczy o pełnym przekroju muzycznym.

Jak piszą promotorzy: Nie oczekujcie kolorowych świateł i stroboskopu, błyskającego po twarzy, bo dostaniecie jedynie surową i ciemną przestrzeń, w której jedyny błysk to ten z Waszych siatkówek. Nie będzie też konfetti i wymyślnej scenografii, bo piękni i świadomi muzycznie ludzie nie potrzebują dekoracji.

„Balagan” to jedno z najczęściej używanych terminów w języku hebrajskim. Balagan to ruch, chaos, nieziemska zabawa, a także Twoje stosunki z kobietą lub facetem marzeń. Balagan to również styl życia, który odbiega znacznie od życiowych zasad, przyjętych za normy.

Tego wieczoru na Jasnej wystąpią: Marcin Cudny, Tika Milano, Tom Palash i The Mockings. Pamiętajcie – Nowa Jerozolima is a state of mind!

Kiedy: 26.01.
Gdzie: Warszawa, Jasna 1
Wstęp: 20 PLN

Nie ma więcej wpisów