Nie od dziś wiadomo, że Smolna potrafi zaskoczyć fanów dobrej elektroniki, a wizyty cenionych zagranicznych headlinerów są tam niemal na porządku… nocnym. Kolejną znaną postacią, która odwiedzi mury stołecznego klubu będzie Nastia. Artystka wystąpi w Warszawie 2 marca.

Nastia to DJ-ka, producentka, promotorka, właścicielka wytwórni, pochodząca z maleńkiej miejscowości na Ukrainie. Odkąd poznała świat muzyki elektronicznej dzięki swoim siostrom i pierwszym wizytom w klubach, postanowiła poświęcić swoje siły właśnie tej dziedzinie. Od tamtego czasu zaczęła występować w ukraińskich klubach, zyskała status rezydentki znanego festiwalu kaZantip oraz stała się jedną z najważniejszych postaci na krajowej scenie.

Dziś pseudonim Nastia jest znany nie tylko fanom z Ukrainy, ale też wielbicielom elektroniki z całego świata. Artystka obecnie występuje na całym świecie i ma za sobą sety w tak popularnych miejscach, jak Panorama Bar w Berlinie, Fabric w Londynie, The Block w Tel-avivie, Womb w Tokio czy też w Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi Movement Electronic Music Festival w Detroit oraz niemiecki Melt Festival.

Obok Nastii wystąpią m.in. Angelo Mike oraz Tralien. Dzień później będzie można usłyszeć występ legendy brytyjskiej sceny techno, czyli Luke’a Slatera, który ponownie przyjedzie do Polski po świetnym występie na ubiegłorocznej edycji festiwalu Audioriver jako Planetary Assault Systems live. To jego najbardziej znany projekt, ale swoje wydawnictwa tworzył również pod aliasami L.B. Dub Corp czy Clementine, a od 2006 roku prowadzi własną wytwórnię Mote-Evolver, która współpracuje z takimi artystami, jak Marcel Fengler, Lucy czy Shifted. W Warszawie Brytyjczyk zaprezentuje DJ set.

Nie ma więcej wpisów