Baasch należy do tych artystów, którzy nie zwalniają tempa. Zaledwie dwa miesiące temu zakończył pierwszą trasę koncertową promującą swój ostatni album „Grizzly Bear With A Million Eyes”, a już wyrusza w kolejną, podczas której wraz ze swoim zespołem odwiedzi jeszcze sześć miast.

Tym razem Baasch oprócz najnowszych kompozycji, zaprezentuje również materiał ze swoich wcześniejszych wydawnictw. Zespół wystąpi w składzie: Baasch – wokal, elektronika; Robert Alabrudziński – perkusja; Aleksander Żurowski – elektronika, syntezatory; Tomasz Mreńca – skrzypce. Na dwóch koncertach będzie można usłyszeć także Wojtka Urbańskiego, który wystąpi z Baaschem na tej samej scenie. Koncertom towarzyszyć będzie także wyjątkowa oprawa wizualna sceny.

Baasch to warszawski producent, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jeden z najciekawszych twórców polskiej sceny elektronicznej. Ma na swoim koncie dwa autorskie albumy, wydane przez Nextpop: „Corridors” (2015) i „Grizzly Bear With A Million Eyes” (2017), które zebrały świetne recenzje i znalazły się wśród najlepszych polskich płyt, w licznych rankingach publikowanych przez dziennikarzy muzycznych. Zagrał na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, T-Mobile Nowe Horyzonty. Gościł z koncertami w wielu krajach Europy i w Azji.

11.04 – Wrocław – Stara Piwnica – BAASCH
12.04 – Toruń – NRD – BAASCH
14.04 – Warszawa – Niebo – BAASCH
27.04 – Poznań SQ – BAASCH x URBANSKI
28.04 – Berlin – FilmPolska Festival – BAASCH
29.04 – Kraków – BAASCH

Nie ma więcej wpisów