Właśnie rozpoczęliśmy kwiecień – pierwszy w pełni wiosenny, przynajmniej z definicji, miesiąc w roku. Słoneczna pogoda motywuje do wieczornych spacerów i nic nie stoi na przeszkodzie, aby przynajmniej jeden z nich skończył się wizytą w warszawskim Grizzly Gin Barze. Szczególnie, że okazji będzie aż nadto.

Każdy weekend pełen jest niespodzianek. W lokalu pojawią się zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, a ich lista jest imponująca. Król będzie promował swój najnowszy album („Przewijanie na podglądzie”), Coals powrócą do Warszawy na drugi etap „Tamagotchi Tour”, Ted Nemeth i Bobby the Unicorn uderzą solidną dawką indie rocka, a Limboski premierowo zaprezentuje swój album „Poliamoria”.

Nie zabraknie też czegoś dla fanów gatunku często pomijanego w programach popularnych klubów: jazzu. Ten dumnie będą reprezentować Hagans / Konarski Quintet i HI5, acz ci drudzy w nieco nietypowej, wychodzącej poza schematy formie.

Gośćmi zza granicy będą Zoofan i Sean Nicholas Savage. Ci pierwsi pochodzą z Londynu i przed nimi jeszcze długą drogę do rozpoznawalności. Mimo to mają na koncie debiutancką EP-kę wydaną zaledwie dwa tygodnie temu. Stanowi ona mały zbiór indie popowych piosenek. Sean Nicholas Savage raczej nie musi narzekać na brak fanów, bowiem tworzy już od dekady. Kanadyjczyk stosunkowo często pojawia się w Polsce, a jego dobrym kolegą jest Adam Byczkowski, znany lepiej jako Better Person. Oboje poruszają się w sophisti-popowych realiach, a Savage zaskakuje  dodatkowo wydawniczą regularnością – albumy publikuje w zasadzie co roku.

Pełna rozpiska muzycznych wydarzeń lokalu przy ulicy Wilczej 46 przedstawia się następująco:

6.04 Zoofan + Delayed Schedules
7.04 Sanki 2018: finał plebiscytu + koncert Rosalie.
12.04 KRÓL + Wczasy
13.04 Coals
16.04 Hagans / Konarski Quintet
18.04 HI5
19.04 Ted Nemeth + Bobby the Unicorn
25.04 Paśko i zespół Co To
26.04 Limboski
27.04 Sean Nicholas Savage

Nie ma więcej wpisów