Dopiero co zaprezentowaliśmy wam węgierskich artystów, którzy wystąpią podczas Spring Break, teraz pora na reprezentację Francji. Francuski rynek muzyczny jest ogromny i można by długo wymieniać znanych i lubianych artystów, którzy stamtąd pochodzą, warto jednak poznać także tych, którzy dopiero zaczynają i może w najbliższych latach dorobią się podobnej popularności do na przykład Phoenix.

Lysistrata to gitarowe trio, wyglądają bardzo młodo i niepozornie, ale siła rażenia ich riffów przywodzi na myśl At the Drive In i Mars Voltę. Takiej energii i takich riffów nie powstydziłby się sam Omar Rodríguez-López. Zespół wydał jak do tej pory kilka EP – ek i jeden pełnowymiarowy album – „The Thread”.

Adam Naas sam bardzo trafnie określa swoją muzykę jako dark soul. Jego utwory faktycznie posiadają głębię prawdziwego soulu i nikogo nie pozostawiają obojętnym. To co najbardziej przykuwa uwagę to sam wokal, a właściwie oryginalna barwa głosu Naasa i specyficzna technika śpiewania, aż ciężko oderwać oczy i uszy nawet jeśli nie jest się wielkim zwolennikiem tych klimatów.

Kolejną ciekawą osobowością jest KillASon, raper, tancerz i producent w jednym. Artysta jest jeszcze na początku swojej kariery i ma na koncie trzy EP – ki, ale z jego pewnością siebie i umiejętnością tworzenia beatów może zajść daleko w świecie hip hopu.

Francuski showcase podczas Spring Break odbędzie się 19 kwietnia w poznańskiej Meskalinie.

Nie ma więcej wpisów