Undercity Festival to nowy projekt ekipy stojącej za stołecznym klubem Smolna. 3 listopada w warszawskim Torwarze na 3 scenach wystąpi ponad 20 artystów reprezentujących czołówkę światowej sceny muzyki elektronicznej. Wśród pierwszych artystów znaleźli się Dixon, Dubfire, Extrawelt i Roman Poncet.

Smolna na przestrzeni zaledwie 2 lat stała się kultowym miejscem na polskiej mapie muzycznej, głównie za sprawą bezkonkurencyjnego bookingu, za który odpowiedzialna jest także agencja. Follow The Step. Wykorzystując doświadczenia zdobyte na różnych obszarach, przedstawiciele obu organizacji postanowili połączyć siły i stworzyć projekt festiwalowy, którego w Polsce jeszcze nie było.

3 listopada na terenie hali Torwar powstaną 3 sceny, na których będzie można usłyszeć łącznie ponad 20 artystów. Ich występom będzie towarzyszyć specjalna oprawa wizualna w postaci multimediów, świateł czy wizualizacji. Z góry można spodziewać się efektu WOW, bo za ich przygotowanie odpowiadać będą osoby współpracujące wcześniej m.in. z popularnym festiwalem Ultra Music Festival czy cyklem Resistance w kultowym klubie Privilege na Ibizie.

Pierwsze nazwy już elektryzują, a kolejne mają zostać ogłoszone wkrótce. Pierwsza pula biletów już została wyprzedana, druga zaczyna się od 129 zł.

Nie ma więcej wpisów