JMSN nie próżnuje. Rok temu wydał świetnie przyjęty album „Whatever Makes U Happy”, a już przygotowuje kolejny. Światło dziennie ujrzał właśnie drugi kawałek z nadchodzącego krążka. Posłuchajcie „Talk is Cheap”.

Kawałek zapowiada album „Velvet”, który ukaże się we wrześniu. Ogłoszona została również trasa koncertowa po USA i Europie – zobaczymy go, między innymi, na słynnym Icelandic Airwaves Festival, gdzie promować będzie najnowszy, szósty już studyjny krążek.

Można być pewnym, że „Talk is Cheap” trafi na większość letnich playlist z hashtagiem „sexy summer”. Wszystko za sprawą pulsującego z gorąca groove’owi, który idealnie balansuje odświeżający falset JMSNa. Całość doprawiona rapowanymi wstawkami Joeya Fattsa, akcentującymi przekaz utworu – frustrację JMSNa fałszywymi rozmowami i obietnicami bez pokrycia.

Artysta sam napisał, nagrał, wyprodukował i zmiksował „Talk is Cheap” w swoim dobrze już znanym studiu White Room Studios. „Velvet” , to kolejny w jego twórczości muzyczny rozdział wprowadzający nas w nową erę aksamitnych rytmów R&B i soulu.

Nie ma więcej wpisów