W sobotę startuje pierwsza szczecińska odsłona Wooded Festival. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy warto wybrać się do Łasztowni, podajemy kilka powodów, dla których tak trzeba być.

Wooded dla każdego – nie istnieje granica wiekowa ani żaden inny podział. Mało tego – osoby powyżej 50 roku życia mają darmowy wstęp na imprezę. Nie ma więc lepszej okazji, żeby zabrać rodziców czy babcię na rave’y.

Łasztownia – festiwale w unikalnych miejscach przyciągają zawsze. Takim miejscem jest właśnie Łasztownia, czyli wyspa położona po wschodniej części Odry, która zyskała nowe życie po renowacji bulwarów. Tym samym możecie tańczyć z widokiem na dźwigi. Industrialny klimat w pakiecie.

Eco-friendly – Wooded idzie w parze z ideą eco-friendly, przez co większość scenografii wykonana będzie z materiałów recyklingowych. O ten przyjazny dla natury design zadbają absolwenci i studenci Akademii Sztuk w Szczecinie.

Wooded to nie tylko muzyka – festiwal  sprofilowany jest na całe rodziny dlatego przez cały dzień najmłodsi uczestnicy zasmakują wrażeń w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, gdzie będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, zajęciach jogi czy spróbować swoich sił przy muzyce elektronicznej.

Muzyka – jest na pierwszym miejscu. A tu powodów, dla których w ten weekend należy obrać kierunek Szczecin jest aż ponad 20: An On Bast LIVE, Answer Code Request, Canalia, Catz ‚N Dogz, Das Komplex, Droptech, Earth Trax, Floating Groove, Jay Shepheard b2b Dj Steaw, Manoid LIVE, Mamjazza LIVE, Margaret Dygas, Mi-ra, Mono Math, Monster, Ryan Elliott, Seb, Soukie & Windish, Sound Sailors, The Dumplings, WhoMadeWho DJ SET.

Nie ma więcej wpisów