Kuba Knap – jeden z  najbardziej lubianych i oryginalnych polskich raperów ostatnio rozpieszcza swoich słuchaczy. Najpierw pojawił się na świetnym debiucie projektu WCK ( ekipa niebawem do posłuchania na Hip-Hop Kempie!).

Następnie opublikowany został genialny, letni numer na jazz-house’owym bicie nagrany wspólnie z ekipą Undadasea „Na Wydmie” – sygnowany jako UNDAKNAP.

Tymczasem Kuba zapowiada już nowe solo singlem „Leci Knurion” wyprodukowanym przez Opiata i Panamę oraz prezentuje okładkę materiału.

Na temat krążka raper dodaje:

Album „Knurion” powstał w cztery oderwane od codzienności weekendy. Pierwszy raz wpadłem na sesję do Grasshopper Studio w lipcu 2017 a ostatni w maju 2018. To były świetne chwile pełne zajawy i humoru, stąd na albumie króluje funk. Opiat za konsoletą, Panama z gitarą, ja nad kartką, wszyscy zanurzeni w gęstym dymie, szczęśliwi, zaangażowani i pełni pomysłów. Wyszedł z tej atmosfery kozacki muzyczny przelot, klimacik jest unikatowy i nie do powtórzenia, bo w sumie poznawaliśmy się w trakcie tworzenia tej płyty. W utworach czuć moc, choć po drodze różnie bywało, bo to jednak Polska. Dla mnie prywatnie klasyk, chciałbym nagrywać tylko takie rzeczy.”

Wywiad  z Kubą Knapem z 2015 roku do poczytania tutaj.

Nie ma więcej wpisów