Wielu z nas jeszcze nie otrząsnęło się po ich występie na Audioriver, a już szykuje się kolejna okazja do spotkania z amerykańską grupą. The Glitch Mob wracają do Polski! 23 listopada zagrają w Warszawskiej Drukarni.

Muzyka, jaką wykonują to odmiany elektroniki – IDM oraz glitch. Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, tyle samo mixtape’ów i remixy dla takich artystów jak Daft Punk, The Prodigy czy The White Stripes. Najbardziej znanymi kawałkami The Glitch Mob są m.in. „Drive It Like You Stole It” i „We Can Make The World Stop”.

Po świetnym występie na tegorocznym Audioriver Festival zespół powraca, aby w ramach światowej trasy koncertowej zagrać w Warszawie i zaprezentować materiał z nowego albumu pt. „See Without Eyes”.

Bilety dostępne od 1 sierpnia godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Nie ma więcej wpisów