Wielkimi krokami zbliża się występ Paula Kalkbrennera. Artysta 25 sierpnia ponownie zawita w wyjątkowych przestrzeniach Instytutu Energetyki w Warszawie. Przed Paulem wystąpi JACKMASTER!

Pochodzący ze Szkocji Jack Revill na przestrzeni lat ugruntował sobie opinię jednego z najbardziej rozchwytywanych DJów na świecie. Słynie ze świetnych setów, za co jest głośno doceniany przez fanów podczas występów na klubowych i festiwalowych scenach. Jackmaster nie boi się łączenia różnych gatunków muzycznych – w każdym secie potrafi zaskoczyć kierunkiem, w jakim rozwinie się jego występ. Współautor zamieszania wokół Wireblock oraz Dress2Sweat, a także współzałożyciel wytwórni Numbers (która wydała na światło dzienne materiał od m.in. SBTRKT, Jamie xx i Jessie Ware). Szerokim echem odbiły się jego sety w Boiler Room czy dla Mixmag. Jak sam mówi, nie dzieli muzyki na gatunki – rozróżnia ją przez poziomy energii. Już pod koniec wakacji w Warszawie spodziewamy się niemałych emocji!

Paul Kalkbrenner przyjedzie do Warszawy w ramach trasy promującego jego ósmy album „Parts of Life”.

Wszystkie dostępne bilety gwarantują wstęp na niepowtarzalny występ Paula Kalkbrennera w plenerze na terenie Instytutu. Po głównej części odbędzie się oficjalne afterparty wewnątrz znanego wszystkim fanom techno budynku, na które wstęp będą mieli tylko posiadacze biletów VIP.

Wkrótce pełny line-up afterparty.

Nie ma więcej wpisów