Do startu kolejnej edycji białostockiego Up to Date Festival zostało zaledwie kilka dni. Znamy już rozkład scen oraz szczegółowy timetable całego wydarzenia, ale przed nami jeszcze kilka smaczków od organizatorów na koniec.

 

Po raz kolejny wraca Akcja 50+. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć nieco młodszej
kultury muzycznej, dlatego bardzo mile widziani na Up to Date są rodzice, dziadkowie, ciotki i wujkowie uczestników, którzy mają szansę wejść w tę samą przestrzeń i wspólnie cieszyć się muzycznym światem. Co trzeba zrobić?

Zasady są proste i przyjemne: każda osoba mająca powyżej pięćdziesięciu lat może uczestniczyć w festiwalu za darmo, wystarczy jeśli weźmie ze sobą dowód osobisty. Warto spieszyć się z przyjściem, bo oferta „50+” zależy od liczby uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę (zainteresowanie co roku jest ogromne). Akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na Stadionie Miejskim, nie dotyczy więc Centralnego Salonu Ambientu, który odbywa się w innych lokalizacjach.

Kolejną atrakcją jest możliwość wysłania darmowej pocztówki z festiwalu do najbliższych (akcja Wyślij Pocztówkę do Babci), by zrobić im miłą niespodziankę z Białegostoku. Od 19:00 do 1:00 na Stadionie Miejskim będzie umiejscowione specjalne stoisko – potrzebujecie tylko adresu pocztówkobiorcy oraz pomysłowej dedykacji od serca. Kto pierwszy ten lepszy! Pocztówki i znaczki zapewniają organizatorzy, ale ich zapasy mogą się szybko wyczerpać.

Wizyta w Białymstoku nie odbędzie się też bez wizyty w barze mlecznym. Do każdego posiłku w barach PSS dla uczestników Festiwalu kompot gratis po okazaniu opaski festiwalowej. Promocja obowiązuje w dniach 8.09 i 9.09 w barach:
→ Centrum Astoria, ul. Sienkiewicza 4
→ Bar Podlasie, ul. Rynek Kościuszki 15
→ Bar Hermes, ul. Zagórna 10
→ Bar Słowiański, ul. Piastowska 11
→ Bar Topolanka, ul. Wasilkowska 22/24
→ Bar Tęcza, ul. Brzechwy 3

Smacznego!

Do dyspozycji festiwalowiczów jest też sklep z ubraniami Pozdro Techno. Informacja prasowa od organizatorów głosi, że w naszym festiwalowym sklepie pojawią się nowe wzory ubrań wypracowane na bazie tegorocznej identyfikacji wizualnej festiwalu. Będzie eklektycznie i rave'owo. Czujemy, że odbiorcy pokochają nasze nowe ciuchy. Dostępna będzie również odzież Pozdro Techno w formie wyprzedaży zeszłorocznych kolekcji. Zapraszamy do Up To Date Shop w godzinach 20.30-01.00 – będzie tam na Was czekać ekipa szalonych sprzedawców, u których wszelkie negocjacje cenowe oraz ciekawe bartery są mile widziane!

A komu jeszcze będzie brakować wrażeń, może udać się do kina Żubr. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA zaprezentuje tam klipy muzyczne autorstwa twórców z północno-wschodniej Polski w ramach akcji Filmowe Podlasie Atakuje, klipy muzyczne z konkursów na najlepszy klip Festiwalu ŻUBROFFKA oraz zestaw specjalny klipów z Festiwalu AZYL na Słowacji.

 

Dla przypomnienia: tegoroczny Up to Date odbywa się od 7 do 8 września 2018 w Białymstoku, informacje na temat dostępnych biletów można znaleźć na stronie internetowej festiwalu. Do zobaczenia na Podlasiu!

 

Nie ma więcej wpisów