Charakterystyczny producent, świetny DJ i postać znana fanom tanecznej elektroniki na całym świecie, czyli Eats Everything, wystąpi w klubie Smolna. Artysta przyjedzie do Warszawy już 19 października.

Pod pseudonimem Eats Everything tworzy i występuje Daniel Pearce, który pierwsze inspiracje muzyczne czerpał w swoim rodzinnym Bristolu. Jako producent oficjalnie zadebiutował w 2011 roku w wytwórni Pets Recordings, założonej twórców znanego i lubianego szczecińskiego duetu Catz ’N Dogz. Wyprodukowany przez Daniela debiutancki utwór pt. „Entrance Song” zyskał przychylność fanów na całym świecie i był odtwarzany w setach m.in. przez Carla Coxa, Setha Troxlera czy Pete’a Tonga.

Z biegiem lat przyszły kolejne świetne produkcje i remixy chociażby dla takich artystów, jak Disclosure, Fatboy Slim czy Four Tet. Sukcesy wydawnicze oraz współpraca z takimi wytwórniami, jak Dirtybird, Crosstown Rebels czy Pets Recordings miały również wpływ na to, że Eats Everything do dziś występuje na najważniejszych festiwalach i najbardziej znanych klubach na świecie. 19 października w klubie Smolna obok Brytyjczyka na dwóch scenach wystąpią Sincz, Vacos, Maciej Głębocki oraz MKO b2b MaL.

Nie ma więcej wpisów