Początek grudnia, głównie za sprawą Follow the Step, będzie idealną okazją, żeby fani rapu nie opuszczali klubu Progresja. Niemal codziennie czeka na nich bowiem inny świetny koncert.

Wszystko rozpocznie się pierwszego grudnia, kiedy to scenę budynku przy ulicy Fort Wola przejmie duet PRO8L3M. Oskar i Steez83 standardowo już pojawią się właśnie tam, tym razem w ramach trasy Kickdown. Koncert od dawna jest już wyprzedany, ale może jest jeszcze jakaś szansa zdobyć bilety?

Już dwa dni później prawdziwa gratka dla fanów trap rapu z pomysłem. Po roku do Polski wróci Denzel Curry, autor jednej z najlepszych płyt tego roku i świetny performer, który na żywo porywa tłumy. Więcej o tym koncercie pisaliśmy tutaj. Nic, tylko przybywać. A bilety, w cenie 95 PLN, można kupować tutaj.

Kolejne dwa dni odpoczynku i kolejny koncert. Po raz pierwszy do Polski przyjedzie YG. W ramach Stay Dangerous The Tour Amerykanin zagra sporo materiału ze swojego tegorocznego albumu, jak również hity z poprzednich wydawnictw. YG w swojej karierze współpracował z takimi raperami jak ASAP Rocky, Freddie Gibbs, Drake czy Quavo. Ma również na swoim koncie płytę „Still Brazy”, na której przemycił sporo funku meandrującego klasyczne podkłady. Tutaj można nabyć bilety, są one dostępne w cenie 119 PLN.

Dzień później w Polsce pojawi się prawdziwa gwiazda grime, raper, który podniósł ten gatunek do rangi międzynarodowego zjawiska. Skepta, bo o nim mowa, prawdopodobnie planuje wydanie nowej płyty, bo koncerty zagra w całej Europie. Istotnie, to już czas na następcę albumu „Konnichwa”, która dwa lata temu zatrząsł rapową sceną i wyniósł Skeptę bardzo wysoko. Od tego momentu artysta współpracował m. in. z Playboiem Cartim i Wileyem oraz wydał kilka pojedynczych singli. ASAP Rocky zadbał natomiast o to, żeby Skepta miał udział w jednym z wakacyjnych hitów – „Praise The Lord (Da Shine)”. Bilety, w cenie 135 PLN, można zakupić tutaj.

Nie ma więcej wpisów