Wrocławski kompozytor jest coraz bliżej wydania pierwszego albumu. Teraz prezentuje drugi singiel, który ma go promować.

Album „GTFO!”, o którym pisaliśmy tutaj, ujrzy światło dzienne już 9 listopada. Od końcówki maja znamy singiel „Bounty Hunter”, teraz mamy okazję przysłuchać się kolejnemu, noszącemu tytuł „Ghost Mantra”. Nie bez powodu utwór ukazuje się akurat w okolicach Halloween, wszak sam artysta mówi o nim: “to kameralna opowieść utkana z dźwięków fortepianu i żałobnych głosów, przywodzących na myśl duchy i inne istoty z zaświatów. Nagrałem ten utwór w jeden wieczór, walcząc z przemożną apatią, wywołaną nieuchronnie nadchodzącą zimą”.

Teledysk do piosenki powstał dzięki zaangażowaniu studia WIDNO i Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. Zagrali w nim aktorzy teatralni: Grażyna Misiorowska, Łukasz Wójcik i Malwina Brych. Natomiast reżyser, Łukasz Strociak, mówi o klipie tak: “to historia nieosiągalnego piękna, ładu i miłości. Głównym bohaterem tej opowieści jest mężczyzna, którego wyobrażenia o porządku świata, jego elegancji i ładzie legły w gruzach. Zdając sobie sprawę z nieuchwytności ideałów, poddaje się”.

Nie ma więcej wpisów