Już w czwartek 15 listopada startuje polska część trasy koncertowej amerykańskiego artysty JMSNa. Artysta pojawi się w trzech miastach i promować będzie swój nowy album „Velvet”.

Piąty krążek ulubieńca polskiej publiczności (szczególnie jej żeńskiej części) ukazał się we wrześniu nakładem White Room Records. Płyta zebrała pochlebne recenzje, w tym m.in. od znanego YouTubera Anthony’ego Fantano z kanału The Needle Drop. Velvet jest idealną playlistą do pościelowych uniesień, jak i do romantycznej kolacji przy świecach.

15 listopada – Wrocław – Bezsenność
16 listopada – Warszawa – Niebo
17 listopada – Kraków – ZetPeTe

Bilety: https://going.pl/jmsn-jesienna-trasa

Wokalista z Detroit współpracował z takimi gwiazdami jak Kendrick Lamar, Kaytranada czy The Game. Ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, kilkanaście wideoklipów i rzesze oddanych fanów. Wychował się w małym miasteczku Eastpointe w stanie Michigan. Muzyką zainteresował się już w wieku 10 lat, a dwa lata później grał utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa. Później nastąpiły lata eksperymentów i poszukiwania własnego “ja”. W 2012 roku Christian Berishaj przyjął pseudonim JMSN, a także założył wytwórnię White Room Records, w której regularnie wydaje. Jego debiutancki krążek Priscilla z 2012 roku narobił sporo szumu w środowisku alternatywnego r’n’b, co zaowocowało propozycjami współpracy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi artystami.

W 2017 roku ukazał się jego poprzedni album zatytułowany Whatever Makes U Happy, wypełniony zmysłowym, przesiąkniętym erotyzmem r’n’b. Kariera JMSNa nabrała szybkiego tempa i jest on obecnie wymieniany w gronie najciekawszych głosów pokolenia. Występy Amerykanina dostarczają niesamowitych przeżyć – są mocno uduchowione, a wokalista uwodzi publikę zarówno swoim głosem, jak i szczerą sceniczną energią.

Nie ma więcej wpisów