Nie tylko gwiazda internetu, ale przede wszystkim niezwykle utalentowana artystka, już za moment pojawi się w klubie Jasna 1 w otoczeniu utalentowanych muzyków.

Utwór „To przeznaczenie” swego czasu podbijał internet. ale okazało się, że Aldona Orłowska to nie tylko viralowy HIT!, a ciekawa muzyczna osobowość. Nie dziwne więc, że jej talent został zauważony przez oficynę DUNNO Recordings. Aldona nigdy wcześniej nie była związana z żadną wytwórnią, co dawało jej pełną twórczą swobodę. Lubomir i Filip z DUNNO nie zmieniali tego stanu rzeczy. W ubiegłym roku na winylu ukazał się materiał „To nieważne / Idę”, czyli dwa utwory i jeden remiks. Impreza na Jasnej będzie natomiast celebracją premiery „Nie wiem”. Znajduje się tam nowy utwór, instrumentalna kompozycja Eugeniusza Poloka i remiks Lutto Lento.

Wspomniany Eugeniusz Polok to jeden z ojców sukcesu Aldony. Jej mąż, trębacz, aranżer i osoba, której zawdzięczamy nietypowe teledyski z ciepłych krajów. To o tyle istotne, że brzmienie poszczególnych utworów jest naprawdę nieszablonowe. Przewija się w nim sporo tropikalnych motywów, outsider-popowych wtrętów i synthpopowych podkładów. Żywe instrumenty synergicznie łączą się z elektroniką dając taneczny lub melancholijny efekt.

Aldona rzadko koncertuje w Polsce. Tym bardziej wyczekiwane jest sobotnie wydarzenie, które będzie czymś więcej niż koncertem. Artystka wystąpi tego wieczora kilka razy. Towarzyszyć jej będzie nie tylko Eugeniusz Polok, ale też inni producenci, którzy rozgrzeją parkiet: Lutto Lento, Janin Gunin, Filip Lech, Secret GuestMØZAIKA na scenie barowej. Oprócz setów z gramofonów pojawią się także instrumenty dęte, szykuje się więc noc pełna wrażeń, zaskoczeń i dobrej zabawy. Impreza rozpocznie się 24 listopada o 22:00, a bilety, w cenie od 35 PLN, można zakupić tutaj. WOW!

Nie ma więcej wpisów