To już oficjalne – Rhye gwiazdą koncertu otwarcia 14. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice!

Jak pisaliśmy już ostatnio, od tego roku na TNMK nie będziemy mogli doświadczyć koncertu zamknięcia, ale wciąż pozostaje choć to jedno spotkanie z muzyką w fantastycznym audytorium Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Tym razem koncert ten odbędzie się 20 czerwca.

Rhye, czyli autorzy utworów wypełnionych po brzegi zmysłowymi, lekkimi aranżacjami i kojącym wokalem Mike’a Milosha gościli już co prawda na katowickiej imprezie, choć wtedy akurat zajmowali miejsce na jednej ze scen ulokowanej w Strefie Kultury podczas właściwej, dwudniowej części festiwalowej. Od tego czasu jednak do ich debiutu „Woman” dołączył także utrzymany w tej samej stylistyce album „Blood”, wydany w 2017 roku.

Od wczoraj można nabyć karnety 3-dniowe w promocyjnej cenie 309 zł. Z uwagi na ograniczoną pojemność NOSPR pula tych karnetów jest mocno limitowana, dlatego nie warto zwlekać! Wciąż można nabywać także karnety 2-dniowe w cenie 269 zł.

Do tej pory, poza Rhye, na Tauron Nowa Muzyka Katowice możemy spodziewać się występów Kraftwerk, Apparat (live), GusGus, Jazzanova (live), Yves Tumor, The Mouse Outfit, Fatima Al Qadiri (live), Bjarki A/V live, Matthew Dear, Gaika oraz Lisy Morgenstern.

Nie ma więcej wpisów