Westbam od roku 1983, kiedy zaczęła się jego kariera DJ-ska, kształtuje scenę techno, a na jego muzyce wychowało się na pewno niejedno pokolenie raverów. Niemiecki DJ i producent, żywa legenda i jedna z najbardziej barwnych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej już 8 lutego zagra w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie, tym samym otwierając cykl imprez muzycznych „Ręce, które techno”.

Twórczość Westbama dała rozgłos nie tylko jemu samemu, ale muzyce klubowej w ogóle. Razem z Dr. Motte co roku wydawali single – hymny imprez Mayday i Love Parade, zrzeszających miliony fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Kawałki takie jak „Agharta”, „Hard times” czy „Beatbox rocker” szybko weszły do kanonu muzyki techno i po dziś dzień cieszą się ogromną popularnością.

Spotkanie z Legendą w klubie Iskra Pole Mokotowskie będzie pierwszym występem DJ-a od wydania nowego albumu, gdzie do współpracy zaprosił: Drake’a, Busta Rhymes, Tyler the Creatora, Lil Wayne’a, Kendrick Lamara oraz Wiz Khalifa.

Zagrają:

Westbam, Cherry aka BreakNtune, I Say Mikey BØGUTA Ø2 & Dju:Bass, Kalicky i Crow & Boy

Bilety dostępne są na platformie biletomat.pl

I pula – 29 zł, II pula – 39 zł, III pula – 49 zł

 

 

Nie ma więcej wpisów