Poznaliśmy pierwszy rzut wykonawców drugiej edycji Instytut Festival.

W zeszłym roku Garnizon Modlin po raz pierwszy stała się przestrzenią festiwalową dla różnych odmian techno. Dwa czerwcowe dni (a raczej dwie noce) pełne były brzmienia, do którego trudno było nie tańczyć. Nie dziwne wcale, że impreza powraca z drugą odsłoną. Niedawno poznaliśmy jej pierwszych wykonawców. Zestaw prezentuje się bardzo obiecująco, oto pełna lista:

aetha / Aksamit / Ancient Methods / Andy Stott (live) / Arkady / Ben Klock / Ciacho / Dasha Rush (live) / Donato Dozzy / Dtekk / Gunnar Haslam / ISNT / Kangding Ray (live) / Marco Shuttle / Olivia / Richie Hawtin / rraph / Stephanie Sykes / Tommy Four Seven

Szczególną uwagę warto zwrócić na Donato Dozzy’ego, Włocha, który jest jednym z ważniejszych nazwisk w line-upie. Zawodu nie przyniosą na pewno live sety Andy’ego Stotta, mistrza dub techno i Kangdinga Raya, zawodowca w dziedzinie IDM-u i minimalu. Potężną dawkę industrial techno przywiezie ze sobą Ancient Methods. Wysoka jakość jest też nieodłącznym elementem setów starych wyjadaczy – Bena Klocka i Marco Shuttle. Jak zwykle obrodziła również polska reprezentacja, na cele m. in. z Dtekkiem, Olivią i ISNT.

Druga edycja Instytut Festiwal odbędzie się w dniach 21-22 czerwca na trzech scenach w przestrzeni podwarszawskiego Garnizonu Modlin. Karnety, w cenie 220 PLN, można kupić m. in. tutaj. Taka cena utrzyma się do końca 21 marca. Potem wzrośnie do 260 PLN. Czekamy na kolejne ogłoszenia i dobrze radzimy zaopatrzyć się w bilety jak najszybciej.

Nie ma więcej wpisów