High Contrast po długiej przerwie wraca do nas na dwa koncerty i już pod koniec marca wystąpi w Pozaniu i Warszawie.

Lincoln Barrett to postać, której przedstawiać nie trzeba. Od kilkunastu lat obecny na scenie d’n’b, zachwyca fanów i krytyków kolejnymi produkcjami muzycznymi.

Choć początkowo interesował się zagadnieniami filmowymi, czego nigdy do końca nie porzucił, skupił się na muzyce elektronicznej i dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”.

W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku wraz z Underworld odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.W tym samym roku ukazało się “The Road Goes On Forever”. W lipcu 2014 Lincoln wydał singiel „Who’s Loving You” z Clare Maguire, rok później zremiksował utwór „Muhammad Ali” grupy Faithless. W kwietniu 2016 dołączył do 3Beat i wydał pierwszy singiel pod ich skrzydłami – „Remind Me”, a jesienią 2017 roku album „Night Galerry”. Wydając kolejne produkcje mawia, że możliwość tworzenia nowych utworów w krótkim czasie jest uzależniająca – to jego narkotyk.

W Poznaniu jako support zagrają: Handra, oraz Rafau Etamski + DJ Ponk.
W Warszawie: Simba / Tensionkru, Alegria, Panton, Some Minds, Sick 

Nie ma więcej wpisów